środa, 7 listopada 2018

Testowanie Canpol Babies

Hej, dziś z bardzo dużym opóźnieniem (nawet nie wiecie, co się u mnie działo) dodaję zaległy wpis o testowaniu dla mojej ulubionej (no może jednej z dwóch ulubionych) firmy Canpol Babies.

Testowany był zestaw Sweet Fun, który zawierał dwie buteleczki- małą i dużą, butelki z silikonowym ustnikiem i uchwytami- małą i dużą oraz smoczek.

Bardzo cenię sobie markę Canpol Babies, Oliwka teraz ma już rok i trzy miesiące, ale nadal używa butelek z tej firmy. Wyglądały one przesłodko, niestety jednak duża buteleczka pękła podczas sterylizacji, pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego i wierzę, że to wyjątek od reguły, bo jak wiecie po moich wcześniejszych wpisach, produkty te sprawdzają się u Nas w 100 %.

Wzór jest bardzo ładny, delikatny, dziecięcy :) Pięknie wygląda w rączkach maluczka, a dziecko może uczyć się sprawnie do samodzielnego picia, co Oliwka już świetnie opanowała :)

Przez to opóźnienie w publikacji zagubiły mi się gdzieś zdjęcia z naszego testowania, ale wierzcie mi, że dziewczynom zestaw bardzo się spodobał, oczywiście Mai musiałam oddać większą butelkę, bo zazdrościła młodszej siostrze takich czadowych prezentów.

Bierzcie udział w testowaniu, bo warto ! Niedługo planuję bardziej uaktywnić się na Blogu, domykam sprawy firmowe i służbowe. Będę teraz trochę bardziej dla rodziny i może przy okazji też dla Was. Pozdrawiam serdecznie i do następnego wpisu ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Testowanie Canpol Babies

Hej, dziś z bardzo dużym opóźnieniem (nawet nie wiecie, co się u mnie działo) dodaję zaległy wpis o testowaniu dla mojej ulubionej (no moż...