poniedziałek, 20 listopada 2017

Testowanie z TRND Bebiko 2 Nutriflor +

W tym miesiącu miałyśmy przyjemność dostać się do akcji organizowanej przez TRND, która polegała na testowaniu mleka dla niemowląt Bebiko 2 Nutriflor +. Niedługo po informacji o naszym zakwalifikowaniu się przybyła do nas paczuszka.


W paczce znajdował się poradnik dotyczący rozwoju niemowląt, szczególnie skupiający się na małych brzuszkach, przewodnik projektu, dwa kartony mleka Bebiko 2 Nutriflor + oraz kilka próbek do rozdania dla znajomych mam maluszków.Na co dzień używam mleka Bebilon i to do niego miałam porównanie, zawsze uważałam że Bebiko to taka brzydka siostra tej firmy, ale zmieniłam zdanie. Po pierwsze stanowczo stwierdzam, że moje dziecko z chęcią jadło przygotowywane przeze mnie mleczko i najadało się. Po drugie zauważyłam, że od kiedy wprowadziłam to właśnie mleko do jego diety, zmniejszył się o ile zupełnie nie zaniknął problem wieczornych kolek, nie wiem czy to zasługa mleka, czy osiągniętego przez Oliwkę wieku, ale stało się to właśnie w tym czasie. Mleko ładnie się rozpuszcza, nie trzeba się męczyć z pozostałymi grudkami. Ma ładny słodki zapach, w smaku jakie jest nie próbowałam ;) Co więcej, gdy porównałam jego skład z mlekiem firmy Bebilon, odkryłam, że jest niemal identyczny, Dlatego chyba zostaniemy już przy Bebiko. Mleko jest tańsze, a efekty cudowne :)Wybaczcie, że tak krótko, ale dopiero wczoraj, po tygodniu, wyszłam z Oliwką ze szpitala (zapalenie oskrzeli, podłapała infekcje od Mai- świeżo upieczonego przedszkolaka), no i dochodzimy jeszcze do siebie. Mleczko naprawdę polecamy, a już niedługo nasza relacja z testowania zestawu Kolorowe zwierzaki od Canpol Babies.

2 komentarze:

Testowanie Canpol Babies

Hej, dziś z bardzo dużym opóźnieniem (nawet nie wiecie, co się u mnie działo) dodaję zaległy wpis o testowaniu dla mojej ulubionej (no moż...