środa, 26 lipca 2017

Testy z Canpolem ;)

Całkowicie nie spodziewałam się kwalifikacji do testów z Canpol Babies w lipcowej edycji Blogosfery. Ledwie przekroczyłam próg domu po powrocie ze szpitala a otrzymałam paczkę, a w niej butelkę dużą i małą, smoczek oraz termoopakowanie i kubek niekapek z serii TOYS. 


Z uwagi na powiększenie się rodziny, doszło do ekspresowego podziału łupów. Starszej siostrze- trzylatce, do testów przypadł kubek niekapek oraz duża butelka. Młodszej- kilkudniowej- mała butelka i termoopakowanie. Smoczek ze względu na przedział wiekowy, jaki obejmuje, musi zaczekać, aż nowy członek rodziny do niego dorośnie.


Duża butelka- pojemność 240 ml. Moja trzylatka lubi sobie wypić wieczorem trochę soku z butelki ze smoczkiem, teaz gdy w domu zagościła młodsza siostra z całym arsenałem kolorowych buteleczek, nie mam serca jej tego oduczać. Butelka firmy Canpol bardzo przypadła jej do gustu. Spodobał jej się śliczny wzór z konikiem, a pojemność jest wystarczająca, by zaspokoić jej wieczorne pragnienie.
Mała butelka- pojemność 120 ml. Będąc w ciąży, wiedziałam jak będzie wyglądało moje karmienie, że będę mamą KPI, chciałam zaopatrzyć siebie i dziecko w jak najlepsze sprzęty, dlatego kupiłam butelki i smoczki firmy TOMMEE TIPPEE. Okazało się jednak, że moja wiecznie głodna młodsza córka zupełnie z nimi nie współpracuje. Męczy się podczas jedzenia i często jej się ulewa. Zbawienna okazała się właśnie butelka i smoczek, które dostałam do testów. Dziecko w końcu zaczęło jeść w sposób spokojny i nie zalewać się całe mlekiem. Dodatkowo starszej podoba się, że mają z młodszą identyczne butelki, różniące się jedynie wielkością.
Kubek niekapek- Myślę, że idealnie sprawdzi się na noce, kiedy będę oduczać Maję nocnej butelki ze smoczkiem. Póki co dumnie paraduje z nim za dnia i nie oblewa siebie i otoczenia piciem, bo rzeczywiście NIE KAPIE :) Jest równie ładny, jak cała reszta serii.
Opakowanie termoaktywne- Takie opakowanie to również niezbędna rzecz dla mamy KPI, przydaje się w takie upały, chroniąc mleko przed zepsuciem poprzez utrzymywanie jego stałej temperatury. Ma piękne, żywe kolory i szczerze podoba mi się.
Smoczek-(6m-18m)-Również z pięknym wzorem konika. Przetestujemy, jak Oliwka podrośnie ;)


Moja ocena: Wszystko bardzo mi się przydaje i póki co świetnie sprawuje, więc POLECAM! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Testowanie Canpol Babies

Hej, dziś z bardzo dużym opóźnieniem (nawet nie wiecie, co się u mnie działo) dodaję zaległy wpis o testowaniu dla mojej ulubionej (no moż...