środa, 29 marca 2017

Testowanie- Monte PlusW ramach projektu, organizowanego przez trnd POLSKA, otrzymałyśmy specjalny przewodnik, dwa zestawy list na zakupy z magnesami na lodówkę oraz książeczkę do prowadzenia badań.


Budżet na testowanie produktu to 65 zł. Można zakupić maksymalnie 24 sztuki; 12 z sosem karmelowym i 12 z czekoladowym :) Po zarejestrowaniu paragonów na specjalnej platformie do zwrotu kosztów i ich zaakceptowaniu przez organizatorów, wydane pieniążki powrócą na nasze konto.
Przewodnik zawiera listę sklepów, które biorą udział w akcji. W naszym mieście znajdują się cztery sklepy z tej listy, jednak Monte Plus znalazłyśmy tylko w jednym z nich, był to Auchan, w dodatku dostępna ilość produktu była niewielka, udało nam się zdobyć jedynie 7 sztuk; 4 z czekoladą i 3 z karmelem.
Uwielbiam Monte, więc nie mogłam doczekać się testowania :)  

Moja opinia: Mi bardziej do gustu przypadło Monte Plus z czekoladą, pogłębia ona jeszcze smak zwykłego Monte, sprawiając, że można się nim dłużej i bardziej rozkoszować, prawdziwe łasuchy mnie zrozumieją;)

Michałowi smakowało to z karmelem, prawdopodobnie bo to nowość :P

Maja zjadała wszystkie ze smakiem, kiedy ja chciałam zjeść swoje, musiałam się przed nią chować, bo tak jej smakowało, że zjadłaby wszystkie.

Nasze wrażenie jest bardzo pozytywne i szczerze polecamy ten produkt, świetnie się sprawdza jako lekarstwo na moje ciążowe zachcianki.


Następnym razem opiszę Wam moje wrażenia ze szkoły rodzenia i zajęć na siłowni :)


5 komentarzy:

 1. Gratuluję, że udało Ci sie załapać na testowanie,. Ja próbowałam swoich sił, ale nie udało się :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz trwają jeszcze zapisy na testowanie Monte Kaszki, próbujcie :)

   Usuń
  2. I udało się dostać do testów. Będziemy zajadać się Monte Kaszką

   Usuń
  3. Nas na kaszki nie zakwalifikowali niestety :( ale znając i kochając Monte, zyczymy wam smacznego :)

   Usuń

Testowanie Canpol Babies

Hej, dziś z bardzo dużym opóźnieniem (nawet nie wiecie, co się u mnie działo) dodaję zaległy wpis o testowaniu dla mojej ulubionej (no moż...